Для чого потрібен MAGMAmodule®?

Ви вирішили використовувати сонячну енергію для нагріву води. MAGMAmodule® повністю готовий до установки блок, який включає в себе все необхідне обладнання та елементи.


Як можна використовувати?

Нагрів води, підігрів басейну, система опалення.


Де використовувати?

Всюди, де є необхідність в альтернативному і незалежному джерелі тепла: будинки, дачі, СПА зони, спорткомплекси, ресторани, кафе, бази відпочинку, СТО, виробничі приміщення.


Навіщо використовувати?

Сонячна енергія є прекрасним способом підвищення енергонезалежності Вашої будівлі. Крім того, в деяких випадках традиційні джерела можуть виявитися недоступними, або їх підключення надзвичайно дорогим, а, іноді, і неможливим.


Це надійно?

Так, всі комплектуючі не тільки від провідних виробників, а й пройшли перевірку на повну сумісність і працездатність. Крім того, модуль дуже компактний і може підійти для більшості приміщень.


Це дорожче, ніж купити все окремо і самому змонтувати?

Ні, за рахунок прямих контрактів виробника з постачальниками комплектуючих, модуль не містить посередницьких торгових націнок. Як показує практика, самостійний поелементний монтаж обладнання вимагає високої кваліфікації і досвіду і може бути в 1,5 рази дорожче, а в деяких випадках і більше.


Як розрахувати термін окупності?

Термін окупності залежить від багатьох параметрів. Чим вище планове споживання, тим коротший термін окупності. Наприклад, для сім’ї з 5 осіб це 7 років. Для ресторану з витратою гарячої води 2000л / добу – до 5 років. А в разі слабкої електромережі та / або відсутності газопроводу, дане рішення може виявитися безальтернативним.
Для індивідуального та більш детального розрахунку заповніть будь-ласка форму.
Так само є можливість скористатися програмами фінансування енергозберігаючих технологій, що дозволить скоротити термін повернення інвестицій.


Наскільки надійний модуль і як часто вимагає обслуговування?

Висока надійність забезпечується подвійним контролем збірки і випробувальними тестами для кожної одиниці товару. Система працює в повному автоматичному режимі і не потребує додаткового контролю. Модуль не вимагає регулярного обслуговування, за винятком стандартного очищення бака, періодичність якого залежить від якості води. Рекомендується перевірка бака один раз на два роки.


Яка гарантія?

Загальна гарантія – 2 роки, розширена гарантія – 5 років. Завантажити гарантійний талон.


Які переваги?

Економія часу на підбір і монтаж. Висока ефективність. Можливість установки і обслуговування власними силами у віддалених населених пунктах. Для таких випадків ми випустили докладні інструкції і навчальні відео.


Як підібрати MAGMAmodule®, що підходить саме для мене?

Найкраще буде отримати персональну консультацію від нашого фахівця. Заповніть будь ласка дану форму, і ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.


Де можна придбати?

У мережі торгових партнерів компанії МАГМА ЕНЕРДЖИ.